VÍKENDOVÉ ZÁVODY 11-12/10/2014

Jedna skupina našich plavců se zúčastnila mezinárodních závodů v Baňskej Štiavnici, zde zabodovala plavkyně Simona Měsková, která ve své kategorii dvakrát vystoupila na stupně vítězů 100M-2.místo a 50M-1.misto.

Druhá skupina plavců sestávající ze sourozenců Zmrzlých se zúčastnila mezinárodních závodů v Novém Jičíně. Janek Zmrzlý vytvořil ze čtyřech startů čtyři pěkné osobní rekordy a jeden klubový (400PZ), Klára Zmrzlá ze čtyřech startů vytvořila tři osobní rekordy, z toho dva klubové (50Z a 400PZ) a ve své kategorii obsadila dvě první místa (100Z, 400PZ) a jedno druhé místo (50Z).

Třetí skupina plavců se zúčastnila závodů v Blansku odkud Adam Olejník dovezl zlato za 200VZ a stříbrnou medaili za kraulový trojboj, Honza Hožďora stříbro za 100VZ a bronz za 50Z, kde zároveň vytvořil oddílový rekord. Osobních rekordů dosáhla Adéla Havelková v disciplinách 50VZ a 200VZ.

Čtvrtá skupina nejmladších plavců závadila na domácím bazéně, kde se prosadila štafeta hochů na 4*50VZ ve složení Jiří Schweidler, David Trávníček, Matěj Hožďora a Tomáš Jakubčík. Obsadili první místo.         -JZ-

Jste zde: Domovská stránka O klubu Klubové informace Aktuality VÍKENDOVÉ ZÁVODY 11-12/10/2014