Letní MČR dorostu 2014 v Ústí nad labem

Dne 20.6. - 22.6. se uskutečnilo v Ústí nad Labem letní mistrovství ČR dorostu. Závodu se zúčastnili 3 plavci našeho klubu. S velmi dobrou formou plavala Michaela Novotná, která postoupila 2x do finále, kde s novými odd. rekordy na 50 M a 200 M obsadila shodně 8. místo. Na 100 M byla v odd. rekordu desátá. Jan Zmrzlý vytvořil 1 odd. rekord na 400 PZ. Další dis. zaplaval v blízkosti OR a umístil se v druhé desítce výsledkové listiny. Andrea Němečková zaplavala své disciplíny na úrovni svých letošních nejlepších časů, které zajišťovaly umístění od 10. do 13. místa. Z pohledu klubu, bylo mistrovství velmi příjemné, ale hlavně úspěšné.

-PJ-

Jste zde: Domovská stránka O klubu Termínovka 2016 Aktuality Letní MČR dorostu 2014 v Ústí nad labem