KPS Vyškov

POHÁR JAVOŘINY 2016

Dne 30/04/2016 se v Uherském Brodě konaly plavecké závody o Pohár Javořiny. Z našeho oddílu se tohoto klání zúčastnilo 22 plavců - 8 dívek a 14 chlapců. Velkou převahu v účasti měli právě ti nejmladší. Všichni spolu vytvořili 58 os. rekordů oproti přihlášeným časům. O stupínky vítězů se zejména zasloužili ti starší. Nejúspěšnější plavkyní byla Tereza Urbanová, která ve všech svých startech překonala os. rekordy  a stála 3x na stupni nejvyšším. Rovněž Honza Hoždora získal 3x zlato. Dále na bedně stáli Matěj Hoždora, Tomáš Jakubčík, Sabina Smutníková a Adam Olejník. Benjamínek David Olejník  ve své věkové kategorii 4x první a jednou druhý. Právě ti nejmladší bez výjimky všichni vylepšili svoje časy a  především sbírali zkušenosti. Svoje výkony si mohou prohlédnout na web. stránkách nebo ve výsledcích ze závodů. Ve štafetách skup "A" se chlapci bez účasti těch nejlepších umístili na 5 místě stejně jako děvčata. Celkově naši hoši zvítězili a také oddíl byl nejlepší a získal opět putovní pohár.