KPS Vyškov

Zimní MČR žáků 2015 - Trutnov, Jihlava, Prostějov

     Na MČR 12letých v Trutnově náš klub reprezentovala Tereza Urbanová, byla výborně připravená a všechny své závody zaplavala v osobních rekordech. Umístění měla v první desítce. V disciplinách 50VZ, 100VZ a 800VZ posunula oddílové rekordy dvanáctiletých plavkyň.

     O MČR 13letých v Jihlavě si můžete podrobněji přečíst v samostatném článku ZDE.

     MČR 14letých proběhlo v Prostějově, kde náš klub reprezentovala plavkyně Klára Zmrzlá. Přestože její výkony jsou poněkud stagnující, tak v disc. 100M dosáhla na bronzové místo v osobním i klubovém rekordu a tím se stala v našem klubu na mistrovství jedinou medailistkou. Další osobní rekord zaplavala na trati 800VZ a klubový rekord v disc. 200M.               -JZ-

Marek PAZALL

Jste zde: Domovská stránka Uncategorised Zimní MČR žáků 2015 - Trutnov, Jihlava, Prostějov