KPS Vyškov

Přebory Olomouckého kraje nejmladšího žactva - Prostějov 25/11/2017

Dne 25.11.2017 se v Prostějově konal přebor OLK nejmladšího žactva. Z našeho oddílu se tohoto klání zúčastnilo 12 plavců z toho 8 chlapců a 4 dívky. Ti méně zkušení Doubravová Natálka si udělala 2 OR stejně jako Neckařová Helenka, která ve své kategorii získala i 2x zlato. Prachař Šimon 1 OR, Schober Viktor 2 OR, Zavadil Matyáš 2 OR, bratři Reichmanové spolu 2 OR. Šimon navíc získal 1x bronz, Šebela Jiří. Všihni si přišli především vyzkoušet atmosféru plaveckých závodů. Zkušenější plavci Veronika Provazníková byla 4x na stupních vítězů a se 2 OR se zasloužila o nejhodnotnější bodový výkon na 100 M prsa a získala 2x zlato, 1x stříbro a 1x bronz. Mladičká Eliška Veselá se 3 OR a ziskem 3 zlatých medailí a jedním stříbrem patřila mezi nejlepší ve své kategorii. Přibyl David s 1 OR záskal 2x stříbro a 2x bronz. David Olejník s jedním OR a ziskem 4 zlatých patřil k nejlepším ve své kategorii. Příště by bylo zapotřebí, aby se závodů těch nejmladších zúčastnil větší počet mladičkých plavců. I tak zúčastněným veliká gratulace k jejich výkonům.