KPS Vyškov

Oblastní přebory mladších žáků - Kroměříž 06/2018

Dne 2.6.2018 se v Kroměříži konal jarní krajský přebor v plavání 10-11 letých, který byl zároveň kvalifikací na ČP. Z našeho oddílu se zúčastnilo 14 plavců z toho 7 dívek a 7 chlapců. Velké většině se dařilo a spolu vytvořili 50 os. rekordů. Na těchto výsledcích se podíleli především Anička Veselá 6 or, Eliška Crhonková 6 or, Adéla Brabcová 3 or, Bětka Suchomelová 1 or, Carlo Zonzin 3 or, Lila Čekiová 4 or, Barbora Ševčíková 6 or, Musil Aleš 5 or, David Olejník 5 or, Provazníková Veronika 4 or, David Přibyl a Šimon Prachař s 1 or, Viktor Schober poprvé na takové akci s 6 or. Mezi nejúspěšnější plavce se především zařadili David Olejník z 6 startů 5 x 1 a 1 x 3, Carlo Zonzin 4 x 1, 1 x 2, 1 x 3 místo, Anička Veselá 2 x 1 místo 2 x 2 a 1 x 3 místo, Aleš Musil 1 x 1 místo a 1 x 3 místo, Verča Provazníková 2x 2 místo, Adéla Brabcová 1 x 1, 2x 3 místo, Lila Čekiová 1 x 2 místo. Právě od ní se čekalo víc. Plavci, kteří se poprvé zúčastnili na takové akci především sbírali zkušenosti. Přibyl David, Prachař Šimon, Zavadil Matyáš, Barbora Ševčíková a Schober Viktor. Skvělý souboj mezi sebou svedli Adéla Brabcová a Anna Veselá na trati 800 m vz. Cílový rozdíl mezi nimi byl pouhé 3 setiny vteřiny. Právě o tento rozdíl zvítězila Adéla. Někteří se svými výkony možná kvalifikovali na ČP, který se koná v Prostějově a v Novém Jičíně. Ještě zbývá dost času, aby byli připraveni na tuto vrcholnou soutěž. - AO -

Marek PAZALL

Jste zde: Domovská stránka Výsledky Uncategorised Oblastní přebory mladších žáků - Kroměříž 06/2018