KPS Vyškov

Letní pohár ČR - Morava v Prostějově

Mladí plavci lovili medaile na Poháru ČR – Morava v Prostějově

Tento víkend proběhlo letní vyvrcholení plavecké sezóny 11letých plavců. Dějištěm byl tentokrát plavecký bazén v nedalekém Prostějově. Z vyškovských reprezentantů se tentokrát kvalifikovalo kvarteto plavců ve složení Adam Olejník, Matěj Golda, Jan Hoždora a Radek Trávníček.

Přestože plavecká sezóna byla dlouhá a náročná, vyškovští plavci se opět v silné konkurenci neztratili. Prvním, kdo se podíval na stupně vítězů, byl tentokrát Matěj Golda, a to na trati 200 m prsa. Přestože si nevytvořil osobní rekord, tak byl s konečnou bronzovou medailí velmi spokojen. Následoval jej i Adam Olejník, který na stejně dlouhé trati, tentokrát ve znaku, bral taktéž bronz.

Následující den se na stupně vítězů na trati 800 m volný způsob dostali společně Adam Olejník, který bral zlatou medaili a taktéž i Radek Trávníček, který si doplaval pro medaili stříbrnou.

Kromě výše uvedených medailových umístění brali plavci i několik umístění do 6. místa. Na stupně vítězů se nakonec podívalo kompletní kvarteto plavců, neboť polohovou štafetu 4 x 50 m společně dokončili ve třetím nejrychlejším čase v novém osobním rekordu.

Na závěr sluší poděkovat trenérům, jmenovitě p. Olejníkovi a p. Jakubčíkovi a taktéž popřát jejich svěřencům vše NEJ do nové plavecké sezóny. Nyní už na plavce čekají zasloužené plavecké a školní prázdniny.

(-MG-)

Marek PAZALL

Jste zde: Domovská stránka Výsledky Výsledky 2012 září-prosinec Aktuality Letní pohár ČR - Morava v Prostějově