KPS Vyškov

Oblastní přebory mladších žáků - Kroměříž 05/2019

     Dne 18.5.2019 se v Kroměříži konal krajský přebor 10-11letých plavců, který byl zároveň kvalifikací na ČP. Z našeho oddílu se zúčastnilo 10 plavců - 2 dívky a 8 chlapců. Spolu si vytvořili 39 osobních rekordů ze 60 startů. Na vylepšení se podíleli zejména Olejník David 5x, Schober Viktor 5x, Provazníková Veronika 6x, Veselá Eliška 5x, Přibyl David 4x, Tomaštík Marek 3x, Zonzin Carlo 4x, Zavadil Matyáš 2x, Šebela Jiří 4x, Prachař Šimon 1x.

     Nejúspěšnější byla Eliška, která se stala 4x krajskou přebornicí 1x druhá a 2x třetí. David Olejník 4x druhý 2x třetí. Upozornil na sebe především v kraulových disciplinách na 400 a 200 VZ, kde mu titul unikl pouze o 1 desetinu vteřiny a podstatně vylepšil svoje os. rekordy na těchto tratích. David Přibyl 2x třetí, 1x druhý, Carlo 2x třetí, 1x druhý, Marek 1x třetí - dařilo se mu především v prsových disciplinách. Ostatní Zavadil, Prachař, Šebela nevěnují náležitou péči tréninkovému procesu, proto se museli spokojit s umístěním ve spodní části tabulky. Příjemně překvapil Viktor s 5 OR byl spokojen. Rovněž i Verunka se 6 OR mile překvapila. Spolu s Eliškou předvedly vynikající výkon na 100 m znak.

     Štafety MIX ve složení David O. David Př. Carlo. Eliška a Veronika v obou štafetách obsadili shodně třetí místo. Všichni ti, kteří přistupují zodpovědně k tréninkům a umístili se na předních místech mají reálnou možnost se zúčastnit vrcholné soutěže o Český pohár, který se uskuteční 8.6.2019. K tomu jim samozřejmě přejeme, aby ve zbývajícím čase se poctivě věnovali plavecké přípravě, aby svými výkony dobře reprezentovali náš oddíl. -AO-

Marek PAZALL

Jste zde: Domovská stránka Výsledky Výsledky 2014 leden-červenec Uncategorised Oblastní přebory mladších žáků - Kroměříž 05/2019